Cincon Netzteilmodul CFM40M120 12V 24Watt
Dieses Angebot gilt nur für Geschäftskunden
Verkauf & Versand:
Produktbeschreibung
Überblick
AC-DC MODULE 40W / 12 V
MEDICAL AND ITE OPEN FRAME
* Universal Input Range 90~264VAC
* Medical and ITE Approved
* Meets 2 MOPP
Beschreibung
AC-DC MODULE 40W / 12 V
MEDICAL AND ITE OPEN FRAME
* Medical and ITE Approved
* Efficiency to 88% Typical
* Continuous Short Circuit Protection
* Meets EN55011 and EN55022 Class B
* No load Power Consumption<0.3W
* 2”x 3” Size