Cincon Netzteilmodul CFM40M360 36V 40Watt
Dieses Angebot gilt nur für Geschäftskunden
Verkauf & Versand:
Überblick
AC-DC MODULE 40W / 36 V
MEDICAL AND ITE OPEN FRAME
* Universal Input Range 90~264VAC
* Medical and ITE Approved
* Meets 2 MOPP
Beschreibung
AC-DC MODULE 40W / 36 V
MEDICAL AND ITE OPEN FRAME
* Medical and ITE Approved
* Efficiency to 88% Typical
* Continuous Short Circuit Protection
* Meets EN55011 and EN55022 Class B
* No load Power Consumption<0.3W
* 2”x 3” Size