SDS-3008-T - Kompakter industrieller Smart-Ethernet-Switch mit 8 10100BaseT(X)-Ports
inkl. MwSt.
zzgl.
Lieferzeit: 3-4 Wochen
im Zulauf
Verkauf & Versand:
VARIA
(4.62)
Beschreibung
Input/Output Interface
- Alarm Contact Channels
1
Relay output with current carrying capacity of 1 A @ 24 VDC
- Buttons Reset button
- Digital Input Channels 1
- Digital Inputs
+13 to +30 V for state 1
-30 to +3 V for state 0
Max. input current: 8 mA